O tym, jak zamówić posiłek


Szanowni Państwo,

od 1.04.2021 roku istnieje możliwość zamawiania posiłków w Gminnej Stołówce w Izabelinie poprzez aplikację zamów posiłek – kliknij tutaj

Rejestracja jest również możliwa poprzez stronę internetową: https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych:

jak się zarejestrować – kliknij tutaj
jak płacić i zamawiać posiłki – kliknij tutaj
Stołówka zapewnia smaczne, tanie, codziennie świeże i przede wszystkim zdrowe, zrównoważone posiłki.

Od września 2021 roku można zamawiać i odbierać:

Zupę + II Danie –  15zł
Zupa – 5zł
II Danie – 10zł

W środę obiad jest wegetariański lub wegański. Dodatkowo istnieje możliwość zaznaczenia zup, sałatek wegetariańskich/wegańskich we wtorek, czwartek.

 Informacje na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji oraz w zakładkach: JADŁOSPIS NA WYNOS i CENNIK.
Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji najpóźniej w dniu poprzedzającym wydawanie posiłku do godz. 18.00.
Istnieje możliwość zamówienia posiłku w danym dniu do godz. 10.00, pod numerem telefonu 22 722 89 85
Uwaga: ilość obiadów zamawianych telefonicznie ograniczona.
Odbioru można dokonać w stołówce Szkoły Podstawowej przy ul. Wojska Polskiego, Hornówek w godzinach 14.15-17.00.
Wydawane posiłki pakowane są w pojemniki w 100% biodegradowalne.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.
Jak to zrobić:

w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką
kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu
W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pozdrawiamy,
Zespół Gminnej Stołówki w Izabelinie


Szanowni Rodzice


Szanowni Rodzice

dbając o zbilansowaną i zdrową dietę dzieci i młodzieży uczęszczających do placówek oświatowych na terenie Gminy Izabelin, dokładamy wszelkich starań, aby posiłki były smaczne, zdrowe i dostosowane do ich potrzeb. Praca dietetyka z Państwa dziećmi, modyfikacja menu zgodnie z codziennymi sugestiami, a także sukcesywne doposażanie kuchni i stołówek, odbywa się po to, przedszkolaki i uczniowie z terenu naszej gminy nabywały nawyki zdrowego i racjonalnego żywienia. Obecne stawki żywieniowe nie ulegały zmianie od 2011 roku. Wszyscy widzimy ceny artykułów spożywczych na sklepowych półkach. Podwyżki produktów nie omijają również Gminnej Stołówki Izabelin. Aby utrzymać jakość posiłków na dotychczasowym poziomie musimy zwiększyć opłaty za wyżywienie w gminnych placówkach oświatowych z dniem 1 lipca 2022 roku. 

Nowa cena jednego obiadu w szkole podstawowej to koszt 6 złotych.

Nowa cena całodziennego wyżywienia w publicznych gminnych przedszkolach to koszt 10 złotych.

Zależy nam, aby produkty do przygotowania posiłków pozostały urozmaicone i wysokiej jakości, codziennie pracujemy na uśmiech dzieci i młodzieży w trakcie szkolnych i przedszkolnych posiłków.

 

Dorota Zmarzlak – Wójt Gminy Izabelin


Willa Europa


Od 1 lipca obowiązki administratora „Willi Europa” przy ul. Matejki 25 w Izabelinie przejęła Gminna Stołówka w Izabelinie.

Zdecydowana większość spotkań cyklicznych została już przeniesiona do kalendarza rezerwacyjnego.

Mieszkańców, którzy chcą zorganizować coś pożytecznego w willi zapraszamy do rezerwacji za pośrednictwem elektronicznego kalendarza zamieszczonego na stronie www.gminnastolowka.izabelin.pl, w zakładce „Rezerwacja Willi Europa”.

Regulamin rezerwacji „Willi Europa” dostępny na stronie internetowej Gminnej Stołówki.