Zapraszamy do udziału w konkursie uczniów klas 7 i 8 interesujących się historią i geografią Puszczy Kampinoskiej. Udział w konkursie na poszczególnych etapach jest dobrowolny i bezpłatny. Warunkiem przystąpienia szkoły do współorganizacji Konkursu jest zgłoszenie jej udziału poprzez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego (załącznik) i przesłanie go drogą elektroniczną do Organizatora na adres: k.krzeminska@izabelin.edu.pl lub a.bernacka@izabelin.edu.pl
Konkur składa się z dwóch etapów. W pierwszym uczniowie roziązują test (13 lutego), drugi etap (do 1 kwietnia), to nagranie filmu w języku angielskim - szczegóły w załaczniku.
Konkurs został zgłoszony do Kuratorium Warszaskiego - do wykazu konkursów, które mogą być uwzględnione w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2026/2027.
Zapraszamy !!!
