Drodzy Uczniowie klas 7,
zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie!
Przygotowanie pracy konkursowej będzie jedyną w swoim rodzaju okazją, do odkrycia różnorodności "hiszpańskich rytmów" a że "muzyka łagodzi obyczaje", będzie to dla każdego z Was uczestników na pewno, przyjemnie spędzony czas :)
Wszystkie szczegóły w załączonym Regulaminie.
 
Koordynatorka konkursu 
Elżbieta Janikowska