Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym etapie wojewódzkiego konkursu fotograficznego organizowanego przez Społeczne Towarzystwo Oświatowe dla uczniów klas VII i VIII pt. „Ciekawa fizyka, czyli zjawiska fizyczne w fotografii”. 

Konkurs podzielony jest na dwie grupy uczniowskie: klasy VII i klasy VIII, a dla każdej grupy będą trzy kategorie konkursowe: I – Fotografia - zdjęcie pojedyncze. II – Obserwacja zjawiska – seria zdjęć. III – Doświadczenie – seria zdjęć. 

Prace konkursowe w etapie szkolnym należy składać do nauczyciela fizyki do 1 kwietnia 2025 roku. 

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem:

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Anna Kandziora