Serdecznie zapraszamy uczniów klas 1-8 Szkoły Podstawowej im. płka S. Królickiego do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "85 rocznica wybuchu II wojny światowej" organizowanym przez nauczycieli historii i plastyki naszej szkoły. Prace konkursowe w formacie A3 wykonane dowolną techniką plastyczną należy złożyć do końca września. Szczegóły podane są w regulaminie konkursu.
Karolina Król-Śliwka