W klasach 1-3 odbyła się radosna akcja - Dzień Piżamy. Uczniowie przyszli ubrani w kolorowe piżamy, szlafroki oraz kapcie, dzięki czemu panowała swobodna atmosfera. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Dnia Dziecka. Wszyscy chętni wzięli udział w zabawie, prezentując swoje oryginalne stroje. Dzień upłynął w atmosferze pełnej uśmiechu i dobrej zabawy.
Opiekunowie samorządu uczniowskiego klas 1-3