20 kwietnia 2026 r. w klasach 1-3  odbyły się eliminacje do II Turnieju Szachowego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. płka S. Królickiego w Izabelinie.  Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem — w rozgrywkach eliminacyjnych  wzięło udział ponad 50 uczniów z klas 1–3.

Rozgrywki były na bardzo wysokim poziomie, a młodzi szachiści wykazali się dużymi umiejętnościami, koncentracją oraz sportową postawą. Po emocjonujących pojedynkach do finału i walki o Puchar Dyrektora Szkoły zakwalifikowało się 8 zawodników, którzy nie przegrali żadnej rundy. Są to: Aleksander kl. 1a, Władysław kl. 2a, Krzysztof kl. 2a, Dawid kl. 2a, Maksymilina kl. 3c, Antoni kl. 3d, Łukasz kl. 3b, Łukasz kl. 3c. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na wielki finał!

 

Beata Brzozowska, Paulina Wiśniewska, Agnieszka Żurawska

Galeria zdjęć