W dniach 17-18 marca 2026 r. wśród uczniów klas 1-3 odbył się kiermasz wielkanocny. Jak co roku stoisko kiermaszowe wyglądało świątecznie, a każdy mógł znaleźć tam coś dla siebie. Kwota zebrana podczas kiermaszu zostanie przekazana na rzecz Fundacji Sięgnij Nieba na akcję „Woda dla sąsiada z Afryki” oraz na materiały, zabawki, gry do świetlicy szkolnej.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego przedsięwzięcia.
Katarzyna Lendzioszek