Dnia 03.03.26 W Szkole Podstawowej nr 2, w Łomianki odbyły się emocjonujące zawody Tenisa Stołowego w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w których nasze reprezentacje zaprezentowały się z bardzo dobrej strony. W zawodach wzięły udział szkoły z całego Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Stawiło się 8 drużyn dziewcząt i 12 drużyn chłopców.
Dziewczynki po serii niezwykle zaciętych i wyrównanych pojedynków zajęły 4 miejsce, pokazując wielkie zaangażowanie i ducha walki.
Chłopcy stanęli na podium, zdobywając 3 miejsce. Ich gra wyróżniała się wysokim poziomem technicznym oraz świetną postawą przy stołach.
 
Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom oraz dziękujemy za dostarczenie wielu sportowych emocji!
 
Bartłomiej Cieślak

Galeria zdjęć