W lutym został zorganizowany konkurs plastyczny dla klas IV-VIII „ Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej”

Celem konkursu było:

  1. Propagowanie konstruktywnych sposobów radzenia sobie w sytuacjach trudnych.
  2. Promowanie dbałości o zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży.
  3. Wzmacnianie poczucia własnej wartości oraz odporności psychicznej.
  4. Kształtowanie postaw empatii, życzliwości i wzajemnego wsparcia.

 

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem – otrzymaliśmy wiele ciekawych i pomysłowych prac.

Laureatkami konkursu zostały:

I miejsce – Elżbieta Kocyan 5d, Rita Kukfisz 5a

II miejsce – Gabriela Niewiarowska 7e

III miejsce – Antonina Chowaniec 4c

Wyróżnienia otrzymały:

Kinga Racinowska 7a

Wiktoria Domagała 4c

Apolonia Nowakowska 4d

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział ☺️

Katarzyna Chudecka

Galeria zdjęć