W lutym został zorganizowany konkurs plastyczny dla klas IV-VIII „ Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej”
Celem konkursu było:
- Propagowanie konstruktywnych sposobów radzenia sobie w sytuacjach trudnych.
- Promowanie dbałości o zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży.
- Wzmacnianie poczucia własnej wartości oraz odporności psychicznej.
- Kształtowanie postaw empatii, życzliwości i wzajemnego wsparcia.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem – otrzymaliśmy wiele ciekawych i pomysłowych prac.
Laureatkami konkursu zostały:
I miejsce – Elżbieta Kocyan 5d, Rita Kukfisz 5a
II miejsce – Gabriela Niewiarowska 7e
III miejsce – Antonina Chowaniec 4c
Wyróżnienia otrzymały:
Kinga Racinowska 7a
Wiktoria Domagała 4c
Apolonia Nowakowska 4d
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział ☺️
Katarzyna Chudecka