Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na logo Samorządu Uczniowskiego.
CEL KONKURSU:
- Wyłonienie oryginalnego i estetycznego logo Samorządu Uczniowskiego, które będzie wykorzystywane w materiałach informacyjnych, plakatach i dokumentach SU.
- Rozwijanie kreatywności i aktywności artystycznej uczniów szkoły.
UCZESTNICY KONKURSU :
Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Izabelinie.
WYMAGANIA DOTYCZĄCE PRACY KONKURSOWEJ:
Technika wykonania pracy jest dowolna (np. rysunek, malarstwo, projekt komputerowy, grafika, itp.).
Logo powinno być:
- czytelne i estetyczne,
- możliwe do wykorzystania zarówno w formie kolorowej, jak i czarno-białej,
- związane tematycznie z działalnością Samorządu Uczniowskiego.
Projekt musi być oryginalny i wykonany samodzielnie przez ucznia. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie jedną pracę. Prace należy dostarczyć w formie: papierowej (format A4) lub cyfrowej (pliki JPG/PNG/PDF).
TERMIN SKŁADANIA PRAC:
Prace konkursowe należy dostarczyć do dnia 27.03.2026r. osobiście do opiekuna Samorządu Uczniowskiego Katarzyny Karczmarek, przesłać mailowo na adres: k.karczmarek@izabelin.edu.pl lub złożyć do biblioteki szkolnej. Prace złożone po terminie nie będą oceniane.
Katarzyna Karczmarek