Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na logo Samorządu Uczniowskiego.

CEL KONKURSU:

  • Wyłonienie oryginalnego i estetycznego logo Samorządu Uczniowskiego, które będzie wykorzystywane w materiałach informacyjnych, plakatach i dokumentach SU.
  • Rozwijanie kreatywności i aktywności artystycznej uczniów szkoły.

UCZESTNICY KONKURSU :

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Izabelinie.

WYMAGANIA DOTYCZĄCE PRACY KONKURSOWEJ:

Technika wykonania pracy jest dowolna (np. rysunek, malarstwo, projekt komputerowy, grafika, itp.).

Logo powinno być:

  • czytelne i estetyczne,
  • możliwe do wykorzystania zarówno w formie kolorowej, jak i czarno-białej,
  • związane tematycznie z działalnością Samorządu Uczniowskiego.

Projekt musi być oryginalny i wykonany samodzielnie przez ucznia. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie jedną pracę. Prace należy dostarczyć w formie: papierowej (format A4) lub cyfrowej (pliki JPG/PNG/PDF).

TERMIN SKŁADANIA PRAC:

Prace konkursowe należy dostarczyć do dnia 27.03.2026r. osobiście do opiekuna Samorządu Uczniowskiego Katarzyny Karczmarek, przesłać mailowo na adres: k.karczmarek@izabelin.edu.pl lub złożyć do biblioteki szkolnej. Prace złożone po terminie nie będą oceniane.

 

Katarzyna Karczmarek