Poczta walentynkowa okazała się bardzo angażującym przedsięwzięciem. Z tej inicjatywy skorzystało bardzo wielu uczniów! Nie zliczyliśmy wszystkich kartek, jednak było ich z pewnością ponad 200! W akcję włączyli się nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele, którzy przygotowali dla dzieci walentynkowe wyzwania w języku angielskim oraz motywujące liściki z zabawną grafiką. Warto podkreślić także walory edukacyjne akcji – wszyscy uczniowie prawidłowo adresowali swoje liściki, dzięki czemu każda walentynka trafiła do właściwego odbiorcy i żadna nie pozostała w skrzynce.
Poczta walentynkowa wprowadziła w naszej szkole atmosferę życzliwości, serdeczności i radości. Było wiele pozytywnych emocji, miłych zaskoczeń i uśmiechów. Ogromnym sukcesem okazało się szczególnie duże zaangażowanie uczniów, którzy z entuzjazmem włączyli się w akcję.
Dziękujemy wszystkim za udział :)
Samorząd uczniowski klas 1-3