We wtorek, 17 lutego 2026 r. w ramach zajęć świetlicowych uczniowie klasy 1b przygotowywali pyszne gofry. Aby każdy mógł spróbować tego smakołyku, powstała również wersja bezglutenowa. Dzieci przyniosły swoje ulubione dodatki, dzięki czemu nie zabrakło różnorodnych i  kolorowych kompozycji.

Podczas wspólnej pracy uczniowie poznawali składniki i etapy przygotowania gofrów, a także uczyli się zasad higieny oraz bezpiecznej pracy w  zgodnie z  przepisami BHP.

Czas spędzony w świetlicy upłynął nam pracowicie, radośnie i bardzo… smacznie :)

Agnieszka Andrzejuk

Galeria zdjęć