Drodzy Uczniowie klas siódmych,
 
Zapraszam Was do udziału w konkursie przedmiotowym z języka hiszpańskiego:
 
"Mali Kolumbowie - odkrywcy Hiszpanii"
 
Przygotowanie pracy konkursowej to pewnego rodzaju" podróż ", na którą Wszyscy czujcie się zaproszeni:)
 
Koniecznie zajrzyjcie do Regulaminu.
 
Elżbieta Janikowska