Drodzy Uczniowie klas siódmych,
Zapraszam Was do udziału w konkursie przedmiotowym z języka hiszpańskiego:
"Mali Kolumbowie - odkrywcy Hiszpanii"
Przygotowanie pracy konkursowej to pewnego rodzaju" podróż ", na którą Wszyscy czujcie się zaproszeni:)
Koniecznie zajrzyjcie do Regulaminu.
Elżbieta Janikowska