Z okazji Walentynek zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w szkolnej Poczcie Walentynkowej. To doskonała okazja, by sprawić komuś radość, wysyłając walentynkę, miły liścik lub drobny upominek koleżance lub koledze.
Uczniowie codziennie będą odwiedzać klasy ze skrzynką walentynkową. Kartki zbieramy do piątku, 13 lutego, a ich rozdanie nastąpi w poniedziałek, 16 lutego.
Pamiętajcie, aby podpisać walentynkę imieniem, nazwiskiem i klasą adresata. Podarujmy sobie uśmiech i dobre słowo!
Samorząd Uczniowski klas 1-3