Z radością informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs na plakat pt. „Wielcy fizycy”, skierowany do uczniów klas 7 i 8 naszej szkoły.
Do konkursu wpłynęły 22 prace. Jury wyłoniło następujących laureatów:
I - Agata Otto - Ślusarczyk, kl. 8a
II - Zofia Węgrowska, kl. 8d
III - Lena Łuczak, kl. 7a oraz Natalia Gromadka, kl. 8a
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i pasję włożoną w przygotowanie plakatów.
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczniom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.
Anna Kandziora