Jak co roku w grudniu zapraszamy uczniów klas IV–VIII do udziału w szkolnym konkursie „Kartka Bożonarodzeniowa”. Zadaniem uczestników jest przygotowanie własnoręcznej kartki świątecznej wykonanej w dowolnej technice plastycznej.
Liczymy na Waszą kreatywność, pomysłowość i oryginalność!
Termin oddania prac: do 12 grudnia 2025 r.
Szczegółowe informacje: dostępne w załączniku
Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie!
Karolina Król-Śliwka