Zapraszamy uczniów klas 1–4 do udziału w konkursie plastycznym poświęconym Matce Bożej Łaskawej – Obrończyni Polski.
Zasady udziału:
-
Temat pracy: Matka Boża Łaskawa – Obrończyni Polski
-
Format: A3
-
Technika: dowolna
-
Prace należy wykonać samodzielnie
-
Termin składania prac: do 23 grudnia
-
Miejsce składania: u katechetów
Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się w załączniku.
Dodatkowe informacje można uzyskać u swoich katechetów.
Dodatkowe informacje można uzyskać u swoich katechetów.
Katecheci: Agnieszka Andrzejuk, ks. Grzegorz Czernek
ks. Grzegorz Czernek