Drodzy Uczniowie klas 8,
zapraszam Was do udziału w konkursie przedmiotowym z języka hiszpańskiego:
"Mali Kolumbowie - odkrywcy Ameryki"
Przygotowanie pracy konkursowej to pewnego rodzaju" podróż ", na którą Wszyscy czujcie się zaproszeni:)
Koniecznie zajrzyjcie do Regulaminu.
Elżbieta Janikowska