W październiku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XV edycji konkursu plastycznego „Santo Subito”, organizowanego przez Wydział Katechetyczny Archidiecezji Warszawskiej. Tematem tegorocznych prac było hasło: „Jan Paweł II – Uczestnik cierpień Chrystusa”.
Konkurs skierowany był do uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej. Nasi uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem, wrażliwością i pomysłowością – powstało aż 127 prac plastycznych, pełnych wiary, symboliki i osobistej refleksji.
Z radością informujemy, że pięć prac uczniów z klas IV i V zakwalifikowało się do kolejnego, międzyszkolnego etapu konkursu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, trud i piękne świadectwo wiary wyrażone w twórczości artystycznej.
Tym, którzy przeszli do następnego etapu, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 
katecheci: p. Agnieszka Andrzejuk, ks. Grzegorz Czernek

Galeria zdjęć