Z przyjemnością zapraszam uczniów klas 7 i 8 do udziału w Szkolnym Konkursie Fizycznym pt. "Wielcy fizycy".
Praca konkursowa to plakat przedstawiający wybraną postać fizyka lub jego karykaturę w sytuacji związanej z jego osiągnięciami.
Zgłoszenia przyjmuję w terminie 6 października - 14 listopada br.
Regulamin konkursu oraz zgoda rodzica na udział dziecka w konkursie dostępna jest w załączniku.
Niech moc fizyki będzie z Wami.
Zachęcam do udziału w konkursie.
Anna Kandziora