Z przyjemnością zapraszam uczniów klas 7 i 8 do udziału w Szkolnym Konkursie Fizycznym pt. "Wielcy fizycy". 
Praca konkursowa to plakat przedstawiający wybraną postać fizyka lub jego karykaturę w sytuacji związanej z jego osiągnięciami.
Zgłoszenia  przyjmuję w terminie 6 października - 14 listopada br. 
Regulamin konkursu oraz zgoda rodzica na udział dziecka w konkursie dostępna jest w załączniku.
Niech moc fizyki będzie z Wami.
Zachęcam do udziału w konkursie.
 
Anna Kandziora