Z radością informujemy, że dnia 16 kwietnia br. nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu fizycznego pt. "Sketchnotka na fizyce". Jury, powołane przez koordynatora konkursu z wielką starannością dokonało oceny wszystkich zgłoszonych prac i wyłoniło laureatów.
Na konkurs wpłynęło 27 prac uczniów z klas 7 i 8, które zachwyciły nas swoją pomysłowością i kreatywnym podejściem do tematu.
Serdecznie gratulujemy laureatom, którzy wykazali się wyjątkowym talentem i zaangażowaniem.
I miejsce - Julia Biała 7c, Natalia Czyżewska 7e
II miejsce - Małgorzata Grochowska 7e
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w konkursie, oryginalne pomysły i twórczy wkład w to wydarzenie! ????
Wybrane prace są dostępne na tablicy ogłoszeń przy Pracowni Fizycznej.
Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach fizycznych organizowanych w naszej szkole.
Anna Kandziora