Z radością informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Kartka bożonarodzeniowa” dla uczniów z klas 4-8. Jury konkursu przyznało 3 pierwsze miejsca oraz 3 wyróżnienia.
I miejsce: Hanna Rusiniak, 6e
II miejsce: Weronika Stasiak vel Staszewska, 4b
III miejsce: Krzysztof Brojek, 6c
Wyróżnienia: Maja Księżyk z 6e, Zofia Walczak z 5d oraz Mateusz Rusiniak z 6e
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach!
Karolina Król-Śliwka