Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu "Zamiast telefonu wybieram" w klasach 4-8!
Po długich naradach jury wyłoniło 3 laureatów oraz 6 osób, które otrzymały wyróżnienie.
I miejsce - Maja Księżyk, kl. 6e
II miejsce - Karolina Jasińska, kl. 6b
III miejsce - Natalia Mikołajczyk, kl. 5c
Wyróżnienia:
- Tomasz Bundyra, kl. 4d
- Blanka Choromańska, kl. 5a
- Maurycy Kołbuc, kl. 6c
- Matylda Malarowska, kl. 7b
- Natasza Nalewajko, kl. 7a
- Laura Trocewicz, kl. 5a
Serdecznie gratulujemy laureatom i wyróżnionym! Wszytskim uczniom dziękujemy za udział w konkursie.