Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu "Zamiast telefonu wybieram" w klasach 4-8!
Po długich naradach jury wyłoniło 3 laureatów oraz 6 osób, które otrzymały wyróżnienie.
I miejsce - Maja Księżyk, kl. 6e
II miejsce - Karolina Jasińska, kl. 6b
III miejsce - Natalia Mikołajczyk, kl. 5c
 
Wyróżnienia:
  • Tomasz Bundyra, kl. 4d
  • Blanka Choromańska, kl. 5a
  • Maurycy Kołbuc, kl. 6c
  • Matylda Malarowska, kl. 7b
  • Natasza Nalewajko, kl. 7a
  • Laura Trocewicz, kl. 5a
Serdecznie gratulujemy laureatom i wyróżnionym! Wszytskim uczniom dziękujemy za udział w konkursie.

Galeria zdjęć