Zapraszamy uczniów klas siódmych i ósmych uczących się języka niemieckiego do udziału w szkolnym konkursie pt. „TRADYCJE BOŻONARODZENIOWE W NIEMCZECH”. Prace należy wysyłać poprzez Zadanie o tym samym tytule na Teams. Również na Teams w zespołach uczących się języka niemieckiego zostanie umieszczony regulamin konkursu.
Zapraszamy do udziału!
Jowita Grześlak