Tradycyjnie co roku w grudniu zapraszam uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie „Kartka bożonarodzeniowa”. Celem konkursu jest stworzenie własnoręcznej kartki świątecznej, przyozdobionej dowolną techniką. Liczę na Wasz udział oraz pomysłowość i oryginalność. Na prace czekam do 13 grudnia 2024 r. Szczegóły - na plakacie.  

Karolina Król-Śliwka"

Galeria zdjęć