Za nami runda finałowa turnieju tenisa stołowego im. Bolka Gasińskiego. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie oraz gratulujemy zwycięzcom!
Wręczenie nagród nastąpi w czasie oficjalnego otwarcia wystawy, w budynku sportowym, na boiskach w Laskach - 15 grudnia 2024 r. o godzinie 16.00.
Poniżej lista zwycięzców:
Kategoria - Dziewczynki klas 4-6:
1 miejsce - Melania Szatanek
Kategoria - Dziewczyny klas 7-8:
1 miejsce - Julia Wilenta
2 miejsce - Zuzanna Wroniewska
3 mijesce - Marcelina Klimek
Kategoria - Chłopcy klas 4-6:
1 miejsce - Adam Grzybek
2 miejsce - Bohdan Bernatowicz
3 miejsce - Leon Stettner
Wspaniale było oglądać tylu zdolnych zawodników, dlatego przypominamy, że co czwartek dla uczniów naszej szkoły odbywają się darmowe treningi tenisa stołowego prowadzone przez trenerów Klubu Rysi Laski w godzinach 15:40-17:00.
Serdecznie Zapraszamy!
Bartłomiej Cieślak