Niezmiernie miło jest nam poinformować o wynikach konkursu plastycznego „85 rocznica wybuchu II wojny światowej”. Celem konkursu było kreowanie postaw patriotycznych i świadomości historycznej oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowanie swojego talentu plastycznego. 

Zwycięzcami konkursu w kategorii klas 4-8 zostali:

I miejsce - Stanisław Profus-Burzec kl. 6e

II miejsce – Tadeusz Różański kl. 6c

III miejsce – Maja Kowalska kl.5c

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Zapraszamy po odbiór nagród do sali 23.

Zwycięzcą gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach!

 
Karolina Król-Śliwka

Galeria zdjęć