Z przyjemnością informujemy, że w naszej szkole odbędzie się konkurs plastyczny „ZAMIAST TELEFONU WYBIERAM”. Organizatorem jest Zespół ds Profilaktyki Przemocy i Cyberprzemocy.
Prace plastyczne można wykonać techniką dowolną. Uczniowie mogą podjąć się wykonywania prac na lekcjach plastyki, a także w domu.
Prace można składać: do Pani Karoliny Król – Śliwki w sali nr 23 lub Pani Magdy Stachlewskiej w sali nr 30.
Termin składania prac: 25.11.24 r. – 6.12.24 r.
Laureatów poznamy 11.12.24.
Zachęcamy do udziału w konkursie!
PRZEWIDZIANE NAGRODY!
 
Magdalena Stachlewska