Mamy wielką przyjemność ogłosić wyniki szkolnego konkursu fizycznego pt. "Wielcy fizycy."
Na konkurs wpłynęło aż 27 plakatów, co bardzo nas cieszy. Dziękujemy za wspaniałe prace uczniom klas siódmych i ósmych.Trójka laureatów zasłużyła na wyróżnienie jury:
I miejsce - Gabriela Kmiecik z kl. 8b,
II miejsce - Dawid Pręgowski z kl. 7d,
III miejsce - Natalia Gromadka z kl. 7a.
 
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu za kreatywność, wysiłek i zaangażowanie!
Czekamy na kolejne konkursy i Wasze niezwykłe pomysły. 
Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.
 
Anna Kandziora

 

Galeria zdjęć