Serdecznie zapraszamy do udziału w XIV edycji Archidiecezjalnego Konkursu Plastycznego "Santo Subito", poświęconego Świętemu Janowi Pawłowi II. Temat konkursu to "Św. Jan Paweł II – Papież umacniający jedność chrześcijan i całej rodziny ludzkiej". Uczestnicy będą mieli okazję przedstawić w formie plastycznej swoje spojrzenie na jednoczącą misję Papieża Polaka.
Parametry pracy:
  • Format: A3.
  • Technika: dowolna (farby, grafika, ołówek, kredki).
Kalendarium:
  • Etap I – szkolny:
    • Październik 2024 – termin wykonaia i dostarczenia prac do katechetów.
    • 05 listopada 2024 – wyłonienie przez komisję katechetów trzech najlepszych prac na każdym poziomie.
  • Etap II – diecezjalny:
    • 31 grudnia 2024 – rozstrzygnięcie konkursu na etapie diecezjalnym.
  • Gala finałowa:
    • 06 maja 2025, godz. 11.00 – uroczyste ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród.
Zachęcamy do wzięcia udziału i życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia!
 
ks. Grzegorz Czernek