Serdecznie zapraszamy do udziału w XIV edycji Archidiecezjalnego Konkursu Plastycznego "Santo Subito", poświęconego Świętemu Janowi Pawłowi II. Temat konkursu to "Św. Jan Paweł II – Papież umacniający jedność chrześcijan i całej rodziny ludzkiej". Uczestnicy będą mieli okazję przedstawić w formie plastycznej swoje spojrzenie na jednoczącą misję Papieża Polaka.
Parametry pracy:
- Format: A3.
- Technika: dowolna (farby, grafika, ołówek, kredki).
Kalendarium:
-
Etap I – szkolny:
- Październik 2024 – termin wykonaia i dostarczenia prac do katechetów.
- 05 listopada 2024 – wyłonienie przez komisję katechetów trzech najlepszych prac na każdym poziomie.
-
Etap II – diecezjalny:
- 31 grudnia 2024 – rozstrzygnięcie konkursu na etapie diecezjalnym.
-
Gala finałowa:
- 06 maja 2025, godz. 11.00 – uroczyste ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród.
Zachęcamy do wzięcia udziału i życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia!
ks. Grzegorz Czernek