Serdecznie zapraszam do udziału w szkolnym konkursie fizycznym pt. "Wielcy fizycy". Celem konkursu jest wykonanie plakatu w formacie A3, technikami tradycyjnymi lub przy zastosowaniu komputerowych programów graficznych, w wersji papierowej. Na plakacie powinna znajdować się postać fizyka lub jego karykatura w sytuacji związanej z jego osiągnięciami lub anegdotami o nim. Konkurs „Wielcy fizycy” rozpocznie się 7 października 2024 roku i potrwa do 8 listopada 2024 roku. Prace konkursowe należy oddawać bezpośrednio do nauczyciela fizyki. Proszę o zapoznanie się z regulaminem konkursu.
Anna Kandziora