Izabelińskie Stowarzyszenie Partnerstwa Miast i Gmin, pragnie zaprosić młodzież ze Szkoły Podstawowej w Izabelinie do udziału w IV edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego "z Pięknem Przyrody przez Granice".
Termin nadsyłania prac na konkurs to 30 września br.
Termin nadsyłania prac na konkurs to 30 września br.
Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne są na stronie: https://www.ispmig.org/