Izabelińskie Stowarzyszenie Partnerstwa Miast i Gmin, pragnie zaprosić młodzież ze  Szkoły Podstawowej w Izabelinie do udziału w IV edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego "z Pięknem Przyrody przez Granice".

Termin nadsyłania prac na konkurs to 30 września br.

Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne są na stronie: https://www.ispmig.org/