W środę 1 kwietnia odbyło się świąteczne spotkanie w Dziennym Domu Senior+. Wśród gości nie zabrakło Wójta Gminy Mateusza Mileja i Przewodniczącego Rady Gminy Sebastiana Mileja.

Zgromadzonym seniorom życzenia złożyli także: dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Jarosław Sienkiewicz, dyrektor DDS+ Przemysław Wiśniewski oraz wicedyrektor GOPS-u Magdalena Grabowska. Krótka modlitwę odmówił ksiądz prałat Paweł Gwiazda.

Spotkanie upłynęło w spokojnej, świątecznej atmosferze.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Galeria zdjęć


Świąteczne spotkanie w Dziennym Domu Senior+
Świąteczne spotkanie w Dziennym Domu Senior+
Świąteczne spotkanie w Dziennym Domu Senior+
Świąteczne spotkanie w Dziennym Domu Senior+
Świąteczne spotkanie w Dziennym Domu Senior+
Świąteczne spotkanie w Dziennym Domu Senior+
Świąteczne spotkanie w Dziennym Domu Senior+
Świąteczne spotkanie w Dziennym Domu Senior+
Świąteczne spotkanie w Dziennym Domu Senior+
Świąteczne spotkanie w Dziennym Domu Senior+
Świąteczne spotkanie w Dziennym Domu Senior+
Świąteczne spotkanie w Dziennym Domu Senior+
Świąteczne spotkanie w Dziennym Domu Senior+
Świąteczne spotkanie w Dziennym Domu Senior+
Świąteczne spotkanie w Dziennym Domu Senior+
Świąteczne spotkanie w Dziennym Domu Senior+
Świąteczne spotkanie w Dziennym Domu Senior+
Świąteczne spotkanie w Dziennym Domu Senior+