W dniu 20.05.2026 r. Seniorzy uczestniczyli w zorganizowanych na świeżym powietrzu warsztatach ogrodniczych. Podczas zajęć Seniorzy pod czujnym okiem zatrudnionych w placówce Opiekunów sadzili kwiaty. W tym roku placówkę ozdobiły piękne pelargonie. Wszystkim uczestnikom warsztatów towarzyszył dobry humor, a świecące słońce dodawało energii do pracy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia!
Autor: Przemysław Wiśniewski