W dniu 11.03.2026 r. rozpoczęliśmy cykl spotkań w ramach grupowych warsztatów psychologicznych dla Seniorów z naszej placówki. Zajęcia poprowadziła Pani Aleksandra Banasiewicz-Tenerowicz. Podczas warsztatów nie zabrakło m.in.: ćwiczeń pobudzających myślenie logiczne i przyczynowo-skutkowe, ćwiczeń poprawiających sprawność grafomotoryczną, czy ćwiczeń koordynacji wzrokowo-ruchowej. Zajęcia odbywające się w placówce cyklicznie mają za zadania wsparcie aktywności poznawczej uczestników, zachęcenie do wysiłku i pracy umysłowej, psychoedukację oraz kształtowanie wrażliwości estetycznej.

Autor: Przemysław Wiśniewski

Galeria zdjęć