16 Grudnia 2023

16:30

Miejsce: sala 124, CKI

Bilet: 50 zł, 40 zł z Kartą Izabelińczyka

misy

Zapraszamy na Relaksację w dźwięku gongów i mis w CKI.

Podczas 90-minutowej sesji zostaniemy otuleni dźwiękiem jedenastu relaksacyjnych mis himalajskich i pięciu terapeutycznych oraz om-gongu i zestawu dzwonków, a także kija deszczowego.
Pozwolimy sobie na zatrzymanie się, odpoczynek, regenerujący sen, wyostrzenie intuicji i kreatywności, uwolnienie emocji, oczyszczenie myśli i rozpuszczenie napięć w ciele.Sesja jest przeznaczona dla każdego, kto odczuwa potrzebę głębokiego odprężenia i regeneracji.

Nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych ani wiekowych. Prosimy jednak o zgłoszenie prowadzącej, jeżeli jesteś w ciąży, masz astmę, niedociśnienie, zakrzepicę, psychozę lub wszczepiony rozrusznik serca.Warto zadbać o wygodne ubranie odpowiednio dobrane do temperatury otoczenia oraz dobrze nawodnić organizm. Można wziąć własną matę, koc, ulubioną poduszeczkę (notatnik wglądowy z ołówkiem).

Kto będzie czuwał nad przestrzenią dźwięku?

Asia Romaniuk − entuzjastka jogi i harmonijnego życia z wieloletnią praktyką własną i kilkuletnim doświadczeniem nauczycielskim; absolwentka studiów Joga i relaksacja (Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie) z państwowymi dyplomami kursów masażu klasycznego oraz Mindfulness-Based Stress Reduction (Polskie Towarzystwo Mindfulness, Zuzanna Ziomecka), która swoje umiejętności pracy z dźwiękiem certyfikuje u dr Małgorzaty Kronenberger

16 grudnia 2023 (sobota) godz. 16:30
Miejsce: Centrum Kultury Izabelin, sala 124 ul. Matejki 21, Izabelin
Cena: 50 zł (40 zł - zniżka z Kartą Izabelińczyka)

Zapisz się tutaj.

Uwaga! Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest dokonanie opłaty do dnia 15.12.2023. Ilość miejsc ograniczona.