szukaj:
www.facebook.com/ugizabelin?v=wallstrona główna | mapa strony | mapa | dojazd | galerie | pogoda | kontakt | cookies |
jesteś w: Wiadomości KOMUNIKATY I OGŁOSZENIA

DEBATA SPOŁECZNA o BEZPIECZEŃSTWIE

Debata społeczna poświęcona poprawie bezpieczeństwa na terenie powiatu warszawskiego zachodniego - 15 kwietnia 2014 r.

Zapraszamy na "Debatę o Bezpieczeństwie"

 

Zapraszamy mieszkańców naszego powiatu do aktywnego udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 15 kwietnia 2014 roku w godz. 18.00-20.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Starych Babicach przy ul. Rynek 21. Tematem spotkania będzie bezpieczeństwo w ruchu drogowym, przemoc w rodzinie oraz bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania i w miejscach publicznych. Debata organizowana jest w związku z realizacją rządowego programu „Razem Bezpieczniej”, jak również policyjnego programu zapobiegania przestępczości.

 

Rządowy program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej” ma na celu ograniczanie skali zjawisk i zachowań, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia.

 

Jest on zgodny z przyjętym przez Radę Ministrów dokumentem „Strategia Rozwoju Kraju 2007-2015”, którego jednym z priorytetów jest „Budowa zintegrowanej wspólnoty społecznej i jej bezpieczeństwa”.

 

Debata społeczna ma na celu między innymi włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym.

 

Zapraszamy mieszkańców naszego powiatu do aktywnego udziału w II debacie społecznej poświęconej poprawie bezpieczeństwa na terenie powiatu warszawskiego zachodniego, która odbędzie się 15 kwietnia 2014 roku w godz. 18.00-20.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Starych Babicach przy ul. Rynek 21.

 

Tematem spotkania będzie:

- bezpieczeństwo w ruchu drogowym,

- przemoc w rodzinie,

- bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania i w miejscu publicznym.

 

W debacie udział weźmie między innymi Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski oraz Komendant Stołeczny Policji nadinspektor Dariusz Działo.

 

Z poważaniem

 

nadkom. Ewelina Gromek-Oćwieja

Oficer Prasowy

Komendy Powiatowej Policji

dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

z siedzibą w Starych Babicach

 

 

plakat_2014 

 

 

 

wpis utworzony: 2014-03-24 przez: Katarzyna Wojtak
ostatnia zmiana: 2014-03-24 przez: Katarzyna Wojtak

http://www.kampinoski-pn.gov.pl/ http://www.mazovia.pl/ http://www.mazowieckie.pl/ http://www.pwz.pl http://kppbabice.policja.waw.pl/ http://pup.blonie.ibip.pl/public/

Copyright Urząd Gminy w Izabelinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.